Monter Zraszaczy Przeciwpozarowych (m/k/d)

Chcesz zmienić swoją karierę?

Zapraszamy do nas – jednego z „Top National Employers 2022” (Focus marzec 2022).

My – zespół specjalistów RÜBSAM – od 30 lat z powodzeniem łączymy ludzi i pracę. W całych Niemczech ufają nam pracownicy i klienci. Służymy fachową poradą od pierwszego dnia, niezależnie od tego, czy chcesz jechać na montaż, czy szukasz pracy blisko domu. Twoja satysfakcja jest naszym celem.

Jesteśmy specjalistami RÜBSAM – może za wcześnie?

Poszukujemy teraz pracownikow do zadan montażowych

Ansprechpartner

Theresa Jordan

Tel.: +49 (661) 96919 43

Standort: Bundesweit

Eintrittsdatum: ab sofort

Gute Gründe für Rübsam Fachkräfte

  • Stałe zatrudnienie
  • •Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy iGZ z rozbudowanymi świadczeniami dodatkowymi
  • •Rodzinna i partnerska atmosfera
  • •Medycyna pracy
  • •Profesjonalne narzędzia, maszyny i ubrania robocze
  • •Sprzęt ochrony osobistej (PPE)
  • •Różnorodne zadania projektowe
  •  Bezpłatne dalsze szkolenie w naszym własnym centrum dokształcani

   … i oczywiście nasze środowisko rodzinne z indywidualnym wsparciem

Dein Aufgabengebiet

  • Prace montażowe – całe Niemcy.

Das wünschen wir uns

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum A2
  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy
  • Prawo jazdy kat. B i Auto
  • Umiejętność pracy w zespole i wytrzymałość
  • Samodzielność i staranność